49 відгуків
Moda-Diana интернет магазин одежды
+380 показати номер

Різдвяні ворожіння

Різдвяні ворожіння

Різдвяні ворожіння

Ворожіння на Різдво вважаються найбільш правдивими. Під час різдвяних ворожінь можна багато чого дізнатися про майбутнє. Проте не варто засмучуватися, якщо передбачення вийшло негативним, інакше Ви заздалегідь налаштуйте себе на невдачу в новому році. А от вдалі ворожіння варто зберегти в пам'яті і намагатися здійснити задумане.

Ми підібрали найбільш популярні різдвяні ворожіння. Сподіваємося, що вони будуть цікавими для Вас.

Ворожіння з воском

1. Беруть свічку і зламавши її на дрібні шматочки, кладуть у металеву ложку. Нагрівають ложку на вогні до тих пір, поки шматочки воску не перетворяться в розплавлену рідина. А потім одним духом виливають її вміст в таз з водою. Виходить фігура. За неї та ворожать.

2. Наливають молоко в блюдце і ставлять на поріг. Воскову свічку розтоплюють в металевому посуді і примовляють: «Домовий, хазяїн мій, прийди під поріг попити молочка». Після вимовленого заклинання вилити віск в молоко і вийшла фігурі пророкують майбутнє.

3. Запалюють свічку і коли віск стане рідким, починають ворожіння. Беруть свічку і підносять її до тарілки з водою. Нахиляють свічку і дають воску стекти. Робити це потрібно не один раз, щоб у воді було багато крапель і з них вийшла якась постать.

Тлумачення фігур:

- ангел – зміни в житті;

- будинок – зміна місця проживання;

- кільце – шлюб;

- корона – чекає успіх;

- павук ― швидкі гроші;

- сонце – щастя;

- хрест – хвороба;

- квітка – швидка весілля;

- тварина – з'явився недруг;

- фрукти – вдала доля;

- серце – довга любов;

- дрібні зірки – удача;

- смужки – поїздки;

- фігура людини – новий друг;

- собака – друг;

- ножиці – сварка;

- міст – необхідний компроміс.

піднесіть до тарілки з

Ім'я судженого

З ложкою їжі незаміжня дівчина в Новорічний вечір йде на вулицю і примовляє: «Суджений – ряджений, приходь кисіль є!» Якщо хто-небудь зустрінеться на шляху, потрібно запитати його ім'я. Якщо це буде чоловік, то так нареченого звати будуть. А якщо жінка – то таке ім'я буде у свекрухи.

 

Виконання бажань

У Новорічну ніч пишуть на клаптику паперу бажання. При першому ударі запалюють папірець, і якщо вона встигне згоріти, бажання обов'язково збудеться.

 

Приснися наречений нареченій

1. Дівчина кладе на узголів'я ліжка гребінець, пояс і мило і при цьому примовляє: «Суджений – ряджений, умий мене, причеши мене, опояшь мене.» Хто присниться в цю ніч, той і судженим стане.

2. Надягають носок на праву ногу і лягаючи спати примовляють: «Суджений – ряджений, приходь мене разувать». Хто уві сні прийде, той і чоловіком буде.

3. Ворожать у ніч з понеділка на вівторок. Береться гілочка ялини, кладеться на ніч в головах. При цьому говорять «Лягаю в понеділок, кладу в головах ялинник, приснися той, хто думає про мене.» Хто присниться, той тебе любить.

Ворожіння з дзеркалом

1. На стіл ставлять графин з водою, з трьох боків від нього запалюють свічки, а за ним ставлять дзеркало. І дивляться в дзеркало через графин. Що побачиться, те і збудеться.

2. Стають так, щоб в дзеркалі відбивався місяць, і пильно дивляться на нього. Через деякий час у дзеркалі здадуться кілька місяців. Скільки їх буде, стільки і буде людина в будинку майбутнього чоловіка.

3. Гадающая девушка должна находиться одна в комнате и в 12 часов ночи запереться. Взять 2 одинаковых зеркала желательно больших. Устанавливают их одно против другого и освещают с помощью 2 свеч, установленных по краю. Получается длинный коридор, освещенный огнями. Гадающая девушка долго и пристально смотрит в конец этого коридора. По поверью должен показаться будущий суженый.

Гадание на еловых ветках 

Берут еловую ветку и держат ее над свечой, произнося такие слова: «Ель ― царица, всем деревьям мать, жить мне долго или смерти ждать, богатства или бедности, измены или верности?» Повторять заклинание нужно 12 раз. Потом ветку положить под подушку и ложиться спать. Во сне можно увидеть, что будет происходить в будущем. Утром необходимо посмотреть на ветку. Если иголки с елки не осыпались, то жизнь ваша будет долгой и счастливой, а если иголки посыпались, ожидайте болезнь или другие несчастья.

Язык цветов 

Свое отношение к другому человеку можно выразить с помощью значения цветка.

Акація жовта або біла – платонічна любов;

акація рожева – елегантність;

анемон – хвороба;

айстра – печаль;

базилік – ненависть;

барвінок – солодкий спогад;

глід – надія;

волошка – делікатність;

вереск – самотність;

березка польова – смирення;

гвоздика червона – палка любов;

гвоздика біла – сум;

гвоздика жовта – презирство;

жоржини – вдячність;

гортензія – холодність;

жасмин – люб'язність;

дзвіночок – балакучість;

куряча сліпота – побачення;

лаванда – недовіра;

конвалія – повернене щастя;

левкой – запальність;

лілія біла – юність;

мак – втіха;

маргаритка – невинність;

мімоза – сором'язливість;

м'ята – жар почуттів;

нарцис - егоїзм;

незабудка – спогад про мене;

нігтики – скорбота;

піон – сором;

пролісок – втіха;

біла троянда – мовчання;

червона троянда – кохання;

жовта троянда – невірність;

бузок – перші хвилювання любові;

тюльпан – освідчення в коханні;

фіалка – скромність;

шипшину – поетичність.